Teksen ÇAMLIBEL Jinemed Hastalıklara yaklaşım ve tedavi yöntemlerinde “kanıta dayalı tıp” ilkesine uygun olarak dünyada kabul görmüş ve karşılaştırmalı çalışmalarla kanıtlanmış metodları kullanır.

Hepimizin ortak arzusu hayatımıza yıllar katmak ama daha da önemlisi yıllarımıza hayat katmak. Her iki beklentimiz için de olmazsa olmaz üç şart; düzenli sağlık kontrolleri,sağlıklı beslenme ve sportif faaliyetlerdir.

Düzenli sağlık kontrolleri yani ‘Koruyucu Hekimlik’ Jinemed ekibinin önem verdiği konuların başında gelmektedir. Hastalıkla hiç karşılaşmadan önlemini almak, daha başlangıç safhasında tanı koyup ilerde çok sıkıntılı süreçlerin yaşanmasına izin vermeden tam ve zamanında tedavi ile hastalığı yok etmek temel amaçtır..

Sağlıklı bir gebelik için, gebe kalmadan önce anne ve baba adayını değerlendirmek, sağlıklı bir gebelik süreci yaşanması için çok önemlidir. “Kanıta dayalı tıp” standartları esas alınarak doğuma kadar olan süreç içinde anne karnındaki bebek ve anneye gerekli kontroller uygulanır.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerken diyoruz ki;
“Hayat bizimle başlar”