Dr. Handan NamlıDOĞUM YERİ VE YILI:
İZMİR 1969

ÜNVANI:
Operatör Doktor

BÖLÜMÜ:
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Üreme Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek

EĞİTİM:
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 1985-1991
SSK Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği 1997-2001
Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi 2008-2009

MESLEKİ KARİYER:
Özel Muayenehane Hekimliği Halen
Pendik Özel Yüz Yıl Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi 2015-2017
Medical Park Göztepe Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi. 2012-2014
Memorial Ataşehir Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi. 2011-2012
Medical Park Göztepe Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi 2009-2011
Özel Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi 2007-.2009
Anadolu Sağlık Merkezi Tüp Bebek Ünitesi 2005-2007
Yakacık Doğumevi Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 2004-2005
Kartal SSK Hastanesi Kadın Doğum Kliniği 2002-2004
Göztepe Hastanesi Eğitim Araştırma Hastanesi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği 1997-2001

TECRÜBE ALANLARI:
Kısırlık (infertilite) sorunları ve tedavisi
Tüp bebek ve aşılama tedavileri
Adet düzensizlikleri ve tedavileri
Rutin jinekolojik muayene ve takipler (smear vb)
Gebelik takipleri ve doğum
Hormonal bozukluklar
Yumurtalık kistleri, rahim myomları ve tedavileri
Menapoz ve menapoz öncesi dönem takip ve tedavileri.
Kadında Cinsel Fonksiyon bozuklukları
Vajinismus tedavileri
Genital estetik

ÜYESİ OLDUĞU KURUM VE DERNEKLER:
Üreme Endokrinolojisi Ve Yardımla Üreme Teknikleri Derneği
Türk Jinekoloji Ve Obstetrik Derneği
CİSED ( Cinsel Sağlık Enstitisü Derneği)
Psikosomatik Obstetrik Ve Jinekoloji Derneği
Türk Alman Jinekoloji Derneği
ASRM (American Society for Reproductive Medicine)

Dr. Murat ULUĞ1993 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans yaptı.

IVF çalışmalarına 1996 yılında Ankara Sevgi Hastanesi Tüp Bebek bölümünde başladı.

2001’de Jinemed ekibine katıldı.

2004 yılında Kadir Has Üniversitesi Tıbbi Biyoloji ve Genetik Anabilim dalı yüksek lisans programından mezun oldu.

Almanya Bonn Üniversitesinde 2006 yılında embriyo, over dokusu ve yumurta dondurma eğitimi, 2008 yılında ise FISH yöntemi ile Preimplantasyon Genetik Tanı (PGD) analizi eğitimi aldı.

2009 yılında Avrupa Embriyoloji Derneği (ESHRE) tarafından düzenlenen sertifikasyon değerlendirmelerinden geçerek ‘Clinical Embryologist’ olmaya hak kazandı.

2005 yılından bu yana Fulya Jinemed Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde Yardımla Üreme Teknikleri laboratuvar sorumlusu olarak çalışmaktadır.

Uzm. Dr. Nihal Çamlıbel1981 İzmir Şehit Fethi Bey Lisesini birincilikle bitirdi. 1987’de Ege Üniversitesi’nden mezun oldu ve mecburi hizmet nedeni ile İzmir’e veda etti. Anesteziyoloji ve Reanimasyon ihtisasını 1990-1995 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamladı. Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi ve Dünya Göz Hastanesinde Anestezi Uzmanı olarak çalıştı.

Marmara Üniversitesi’nde Sağlık Kurumları Yöneticiliği master eğitimini tamamladı. Jinemed – Kalamış Tıp Merkezi kuruluşunda görev aldı. 1993 doğumlu Çağla adında bir kızı vardır.

Dr. Ayşe ARVAS1995 yılında Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesinden mezun oldu . Histoloji ve Embriyoloji Uzmanlığı’nı aldıktan sonra , KTÜ Histoloji Embriyoloji Ana Bilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı. Branşında Yardımcı Doçentlik ünvanı aldı.

2001 yılında Hacettepe Üniversitesi ÜYTE merkezinde tüp bebek konusunda sertifikasyon programını tamamlayarak Embriyoloji ve Mikroenjeksiyon sertifikalarını aldı. 2001 yılından itibaren farklı tüp bebek Merkezlerinde Embriyoloji Laboratuvar sorumlusu olarak çalıştı.

2004 yılından beri Jinemed Kalamış Tüp Bebek Bölümünde Embriyoloji Laboratuvar sorumlusu olarak çalışmaktadır.

2009 yılında Avrupa Embriyoloji Derneği (ESHRE) tarafından düzenlenen sertifikasyon değerlendirmelerinden geçerek ‘Senior Clinical Embryologist’ olmaya hak kazandı.

2010 yılında Japonya’da dünyanın en büyük tüp bebek kliniği olan Kato Klinikte yumurta ve yumurtalık dokusu dondurma konusunda eğitim alarak Jinemed de son tekniklerle kanser tedavisi görecek hastalar için yumurta ve yumurtalık dokusu dondurma uygulamalarını başlattı.

2006 doğumlu Zeynep adında bir kızı vardır.


Graduated from Istanbul University Cerrahpasa Medical School in 1995 Graduated from pHd on Histology and Embryology in 1997,  Worked in KTU Medical School Histology and Embryology department as assistant professor 1998-2001. Certificated on clinical embryology and ICSI in Hacettepe University IVF clinic in 2001. From 2001- 2004 worked in different IVF clinics in istanbul. From 2004 till now working in Jinemed IVF clinic as senior clinical embryologist and also medical director. Also has ESHRE senior clinical embryologist certification from 2009.

Op. Dr. Melike BATUKAN1997 Yılında İstanbul Tıp Fakültesini bitirdi.1997-2002 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2000-2002 yılları arasında fetal doppler konusunda çalışmaları oldu ve uzmanlık tezi olarak sundu.2002 yılında Dışişleri Bakanlığı özel görevlisi olarak Afganistan’da gerekli sağlık alt yapısının kurulması çalışmalarına danışmanlık yaptı.2002 yılında Atina’da Perinatoloji çalışma grubunda bulundu. Evli ve Alp adında bir erkek çocuğu sahibidir.

Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBELProf.Dr. Teksen Çamlıbel, Türkiye’nin ilk özel tüp bebek merkezini ve İstanbul’un ilk tüp bebek merkezini kurmuş olmanın gururuna sahiptir. Türkiye’nin ilk tüp bebegini dünyaya getiren doktordur. 1989’da kurduğu Jinemed Tüp Bebek merkezi, ICSI teknolojisinin ilk uygulayıcılarından olmasının yanısıra, laparoskopik ameliyatlar ve kanser ameliyatları konusunda da dünyadaki gelişmelerin Türkiye’deki ilk uygulayıcılarından olmuştur. Teksen Çamlıbel, şimdi, değerli ekibi ile, , 4 ülkede 6 tüp bebek merkezi ve tüp bebek dışında beyin cerrahisinden diş sağlığına kadar 40 branşın hizmet verdiği genel hastanesi ile Jinemed Health Group olarak hizmet veriyor.

Prof.Dr. Teksen Çamlıbel, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni birincilikte bitirdikten sonra 
kazandığı sınav ile Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası için Amerika’da Johns Hopkins Hospital ve Medical College of Ohio’da bulundu. İhtisas sonrası Jinekolojik Onkoloji (Kadın Kanserleri) üst ihtisasını NewYork’ta, Albany Medical College of Newyork’ta tamamladı. Aynı üniversitede yüksek ihtisas sonrası öğretim üyesi olarak çalıştı. Türkiye’ye döndükten hemen sonra sırasıyla :

  • 1985’te Marmara üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünü kurdu.
  • 1989’da, International Hospital’da, İstanbul’un ilk tüp bebek merkezini kurdu.
  • Jinemed’in ilk merkezini 1989’da Nişantaşı’nda açtı.
  • 2000’de Kalamış’ta Jinemed’in cerrahi merkezi Özel Kalamış Tıp ve Tüp Bebek Merkezi açtı.
  • 2005’te Fulya’da, tüp bebek ve kadın sağlığı dışında da bir çok farklı tıbbi branşta (Kalp Hastalıklarından Beyin Cerrahisine, Ortopediden Nörolojiye) hizmet veren genel hastanesi
  • FulyaJinemed Hastanesi’ni (şimdi OtaJinemed) açtı.
  • 2006’da Bursa’da Bahar Hastanesi içersinde JinemedBursa’yı açtı.
  • 2010’da Azerbaycan Bakü’de Bakü Medical Plaza Hastanesi’nde, hastanenin tüp bebek bölümü olarak Jinemed’i kurdu.
  • 2011’de Irak’ın Basra şehrinde Basra’nın ilk infertilite hastanesi Almanar’da Jinemed olarak hizmet vermeye başladı.